Serwis
Dobry serwis powinien oferować nie tylko jakość i niezawodność, ale także być opłacalny. Nasze usługi obok pewności gwarantują również ekonomikę pracy klientów.
Zapewniamy to poprzez wysoko wyspecjalizowaną kadrę. Nasi serwisanci posiadają szeroką wiedzę o konstrukcji serwisowanych maszyn i urządzeń oraz wyposażeni są w najnowocześniejsze narzędzia pracy. Podobnie jest jeżeli chodzi o części zamienne. Po ustaleniu rozwiązania problemu, specjalista od części zamiennych w naszej sieci logistycznej koordynują ekspresowe dostawy części tak by trafiły one w odpowiednie miejsca, ograniczyć niepożądany przestój maszyny do minimum.

Technicy naszej Firmy systematycznie uczestniczą w szkoleniach, dzięki czemu zawsze dysponują umiejętnościami zapewniającymi najlepsze możliwe wykorzystanie pełnego potencjału Twoich urządzeń. Dzięki połączeniu usług świadczonych przez Centrum Logistyczne Części Zamiennych oraz najwyższych kwalifikacji technicznych, firma SOBOL-agro sp z o.o. zapewnia swoim klientom najwyższą jakość obsługi.


Masz problem z maszyną?? Wypełnij FORMULARZ, a nasz serwis skontaktuje się z Tobą.