Oferty pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Aktualizacja: 2017-05-31; 12:23

Sprzedawca części zamiennych do maszyn rolniczych.

Opis stanowiska:

*sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów maszyn rolniczych,

* umiejętność doradztwa technicznego,

* rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz poszukiwanie nowych,

Wymagania:

* wykształcenie minimum średnie,

* biegła obsługa komputera,

* znajomość branży rolniczej

* kreatywność, inicjatywa w działaniu, samodzielność,

* dobra organizacja pracy

Oferujemy

*zatrudnienie na umowę o pracę,

*pracę w młodym i ambitnym zespole,

*pracę w miłej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) na adres: t.smarz@sobol-agro.pl

W dokumentach rekrutacyjnych należy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Euromasz s.j dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 z poz. 926 z póź. zm.)”.